In 2026 waren er maandelijkse vredesateliers waarin Deventenaren in gesprek gingen met elkaar en kunstenaars uit conflictgebieden. Ze maakten kunstwerken voor vrede die in de vredesweek te bezoeken zijn op verschillende openbare plekken in het centrum van Deventer. In De Tijdberg is een expositie ingericht met kunstwerken en achtergronden van dit project.
De kunstwerken zijn te bekijken vanaf zaterdag 19 september, dagelijks tussen 10 en 12 uur. De expositie in De Tijdberg is open tussen 10 en 16 uur (o.v.). Routeboekjes zijn te krijgen bij de VVV en de deelnemende locaties.
Op vrijdag 25 september is er een bijzonder moment: de vertegenwoordiger van de Palestijnse Staat komt op bezoek, er is muziek en er zijn hapjes en drankjes. Geïnteresseerde zijn welkom bij De Tijdberg.
Praktisch
- Datum
Van 19 september 2026 tot 27 september 2026 van 10:00 tot 16:00 - Locatie
Adressen en openingstijden zijn te vinden op de website
Deventer - Georganiseerd door
Platform Vrede verbindt Deventer - Meer informatie
https://www.deventervredesweek.nl/2026vredemakenwesamen