Eis een volledig wapenembargo tegen Israël
Wij eisen dat Nederland een volledig wapenembargo instelt en elke vorm van militaire samenwerking met Israël beëindigt. Al 53.623 mensen gingen je voor: teken nu!
Eis een volledig wapenembargo
Israël pleegt genocide. En Nederland? Wij blijven militair zakendoen met Israël. Officieel zijn al meer dan 50.000 Palestijnen gedood. In werkelijkheid nog veel meer. Vrijwel alle gebouwen in Gaza zijn verwoest of beschadigd. Bijna alle twee miljoen inwoners zijn ontheemd en lijden honger, omdat Israël voedsel als oorlogswapen inzet. Israël schendt dagelijks mensenrechten en pleegt oorlogsmisdaden.
Op zondag 18 mei vormden meer dan 100.000 mensen een rode lijn door Den Haag en op 15 juni waren dit er zelfs 150.000. Het doel was om een duidelijk signaal te geven: Nederland moet een rode lijn trekken en er alles aan doen om de genocide te stoppen.
Desondanks blijft Nederland wapens aan Israël leveren en kopen we voor miljarden aan Israëlische wapens. Hiermee spekken we de Israëlische oorlogsindustrie. Ook is er nog altijd militaire samenwerking tussen beide landen en wil Nederland, ondanks het extreme geweld, een nieuw militair verdrag afsluiten.
Dit moet stoppen!
Teken mee en blijf samen met ons druk zetten!
Foto: Noes Petiet